I N F  O R M A C  J A

W związku z panującą epidemią Koronawirus COVID-19, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo,  informujemy o wstrzymaniu do odwołania wszelkich działań pracowników w terenie, dotyczących montażu i oplombowania podliczników ogrodowych.

Jeżeli chcą Państwo zamontować podlicznik we własnym zakresie, prosimy o :

  1. Złożenie w formie elektronicznej Wniosku o wydanie Warunków Technicznych na montaż wodomierza (podlicznika)określającego ilość wody zużytej bezpowrotnie.
  2. Zamontowanie wodomierza (podlicznika) zgodnie z „Ogólnymi warunkami instalacji podlicznika określającego ilości wody zużytej bezpowrotnie na podlewanie zieleni”.
  3. Przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. WYRAŹNEGO zdjęcia:

- instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania nowego wodomierza (podlicznika),
- zdjęcia tarczy nowo zamontowanego wodomierza (podlicznika),
- zdjęcia tarczy wodomierza głównego.

 

Wodomierz (podlicznik) zostanie wprowadzony do systemu rozliczeniowego MPECWiK, natomiast jego oplombowanie nastąpi w późniejszym, ustalonym z Państwem terminie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:

- nr telefonu: 61 285 35 18, kom. 506 638 522

- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przepraszamy za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

                                                                                                                  MPECWiK Środa Wlkp.