Słupki rtęci powędrowały na wysokość ponad 30 stopni i taka aura ma się utrzymać przez kolejnych kilka dni. Na płycie Starego Rynku w Środzie wodociągi średzkie  uruchomiły w czwartek kurtynę wodną, która choć trochę ma ulżyć mieszkańcom w trakcie upałów.

2 maja w czasie posiedzenia Rady Nadzorczej MPECWiK w Środzie Wlkp., na nowego członka Zarządu Spółki powołano Bartosza Bałażyka.

 

W piątek 19 kwietnia podczas Zwyczajnego Zgromadzenia Wspólników Burmistrz Wojciech Ziętkowski i Zastępca Burmistrza Ernest Iwańczuk zapoznali się ze sprawozdaniem finansowym oraz sprawozdaniem zarządu z działalności spółki w r. 2012.

20-lecie przedsiębiorstwa wodociągowego w ŚrodzieW miniony piątek 25 stycznia 2013r. w jednej ze średzkich restauracji obchodzono 20. rocznicę powstania w Środzie przedsiębiorstwa wodociągowego.
01 stycznia 1993r. w wyniku przekształcenia Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Poznaniu Wojewoda Poznański powołał Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Środzie.