Tradycyjnie w ostatni piątek września każdego roku pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Środzie Wielkopolskiej obchodzą swoje święto – Dzień Wodociągowca. W tym roku obchody tego święta są inne niż zwykle. Z powodu trwającego zagrożenia zdrowia zrezygnowaliśmy ze wspólnego spotkania pracowników mając na uwadze bezpieczeństwo i konieczność przestrzegania zasad dystansu społecznego.

Z przyjemnością informujemy, że aktualnie rozpoczynamy obchody 110-lecia istnienia średzkich wodociągów. Pracownicy Spółki z tej okazji przygotowali dla mieszkańców gminy cały szereg wydarzeń, które będą się odbywały podczas najbliższych 12 miesięcy.

Już za kilka dni przedstawiony zostanie w mediach społecznościowych film ukazujący historię naszych wodociągów i dzień obecny. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której, oprócz filmu, opisana jest historia naszych wodociągów.

Ogłoszone zostały także dwa konkursy plastyczne. Pierwszy otwarty – na plakat upamiętniający nasz jubileusz oraz drugi – dla dzieci pracowników pt. „Moja mama, mój tata, moja babcia, mój dziadek pracują w wodociągach”.

Planujemy  jeszcze  wiele innych atrakcji, o których na bieżąco będziemy Państwa informować.

Pracownikom Spółki składamy życzenia zdrowia, pomyślności, zadowolenia w życiu osobistym i rodzinnym, satysfakcji z pracy i z dokonanych osiągnięć na zajmowanym stanowisku, a mieszkańcom gminy życzymy niezawodnego działania urządzeń wodociągowych i  kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych.

 

Zarząd MPECWiK sp. z o.o. w Środzie Wielkopolskiej