Informacja dla mieszkańców Gminy Środa Wielkopolska

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Środzie Wielkopolskiej informuje, że z dniem 1 czerwca 2020 r. zmianie ulegają ograniczenia w działalności naszej spółki wprowadzone w związku ze stanem epidemii.

 

Dostępność obsługi Klienta:

Jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 pod nr telefonu: 61 285 35 18. Jednocześnie zachęcamy do mailowego kontaktu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez platformę eBOK dostępną na stronie www.wodociagi-sroda.pl

  1. Osobisty kontakt z pracownikiem Biura Obsługi Klienta (BOK) oraz Działu Technicznego może odbywać się po wcześniejszym telefonicznym lub elektronicznym umówieniu się z pracownikami spółki, przy zachowaniu następujących zasad postępowania:

          a) pracownicy mogą kontaktować się osobiście z Klientem wyłącznie w BOK,

          b) pracownicy kontaktujący się z Klientem muszą mieć zasłonięte usta i nos np. przyłbicą lub maseczką oraz wykonywać czynności w rękawiczkach ochronnych,

          c) Klienci przebywający w BOK muszą mieć zasłonięte usta i nos oraz przed wejściem do BOK muszą zdezynfekować ręce lub założyć jednorazowe rękawiczki ochronne,

          d) w wydzielonych strefach BOK nie może przebywać jednorazowo więcej niż 1 obsługiwana osoba.

 

Kontakt, aby umówić spotkanie: tel. nr 61 285 35 18, elektronicznie: www.wodociagi-sroda.pl  zakładka KALENDARZ SPOTKAŃ

 

Biuro Obsługi Klienta: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 506 638 522

tel. 505 799 417

 

Dział Techniczny: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 505 799 976 (opinie i warunki techniczne)

tel. 505 799 809 (odbiory przyłączy)

tel. 505 799 589 (pozostałe sprawy)

 

  1. Kasa w siedzibie spółki pozostaje zamknięta. Rachunki można opłacać bez prowizji w placówce banku SBL przy ul. Szarytek 8/48  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:30.

 

Jednocześnie informujemy, że przywracamy:

  1. Dokonywanie odczytów wodomierzy przez inkasentów, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności.
  2. Wymiany wodomierzy głównych, za wyjątkiem wodomierzy zlokalizowanych w pomieszczeniach znajdujących się w  budynkach jednorodzinnych.
  3. Usługowe wykonywanie badań wody i ścieków.

 

W pozostałych sprawach polecamy kontakt: www.wodociagi-sroda.pl

 

                                                                                             MPECWiK Środa Wlkp