„Poszukiwacze skarbów na tropie zdjęć i przedmiotów związanych z wodociągami”

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Środzie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym udostępnienia najciekawszych zdjęć, dokumentów oraz przedmiotów związanych z funkcjonowaniem wodociągów średzkich.

Często w naszych domowych szufladach czy zakamarkach znajduje się wiele ciekawych przedmiotów mówiących o  historii wodociągów. Mogą to być archiwalne zdjęcia lub dokumenty (stare umowy, rachunki za wodę, pisma dotyczące zaopatrzenia w wodę), elementy wyposażenia dawnych łazienek, żetony na wodę, zabytkowe urządzenia wodociągowe np. wodomierze, zdroje uliczne, pompy, czy hydranty.

Na pewno warto pokazać je innym!

Zdjęcia przedstawiające ciekawe przedmioty lub zdjęcia innych dokumentów związanych z wodociągami wraz z danymi kontaktowymi prosimy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesyłać listownie na adres: MPECWIK Sp. z o.o., ul. Harcerska 16, 63-000 Środa Wlkp.

 

Akcja nadsyłania zdjęć trwa od 22 marca do 31 grudnia 2017r.

W dalszej części konkursu z autorami najciekawszych zdjęć będziemy się kontaktować  telefonicznie lub mailowo w celu udostępnienia bezpłatnego lub odpłatnego elementów przedstawionych na nich.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w pierwszym kwartale 2018.

Wśród autorów najciekawszych prac zostaną rozlosowane taki nagrody jak:

Kamera

Aparat fotograficzny

Smartphone

 

Regulamin konkursu można pobrać poniżej.

 

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy dzwonić na nr tel. 505 800 098 lub pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MPECWiK Środa Wlkp.